Negeriate pakankamai vandens? 9 Dehidratacijos simptomai

Daugiau nei 50% žmogaus kūno yra vanduo. Ar tikrai geriate jo pakankamai? Vidutiniškai turėtumėte išgerti nuo 1,5 iki 2 litrų per dieną vandens.
[td_block_social_counter facebook=“tagdiv“ twitter=“tagdivofficial“ youtube=“tagdiv“ style=“style8 td-social-boxed td-social-font-icons“ tdc_css=“eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzgiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″]
- Advertisement -spot_img

10 Atsakymų, kodėl negalite numesti svorio

Labai stengiatės, tačiau vis tiek negalite numesti svorio? Žmogaus prigimtis yra svarstyti, ar tie kilogramai kada nors nukris. Tačiau kol kas nekelkite baltos vėliavos ir neatsikratykite savo dieta. Pažiūrėkite, galbūt vienas iš šių klastingų dalykų slapta sujaukia jūsų svorio metimo viltis.

Tyrėjai nustato naują galimą priežastį, galintį prisidėti prie COVID ligos sunkumo

Tyrimas, paskelbtas žurnale „Current Issues in Molecular Biology“, parodė, kad ląstelių užkrėtimas SARS-CoV-2 padidina baltymo, vadinamo CD47, kiekį ląstelės paviršiuje.

Supermutuotas COVID Omikrono variantas pasiekė dar tris Europos šalis

Tuo tarpu Pietų Afrikos medicinos asociacijos vadovas sakė, kad atvejų nerasta.

Kodėl Omikrono varianto simptomai yra tokie panašūs į įprasto peršalimo simptomus

Naujas tyrimas rodo, kad Omikrono variantas turi tam tikrų tiesioginių bendrumų su peršalimu.

Kipro mokslininkai atrado naują „deltakron“ COVID-19 atmainą

Pasak Kipro universiteto biologijos mokslų profesoriaus ir biotechnologijos ir molekulinės virusologijos laboratorijos vadovo Leondios Kostrikio, Kipre rasta nauja Covid-19 atmaina „Deltacron“, jungianti delta ir omikroną.

Latest Articles